محصول شرکت امیرزادگان در زمینه ارائه خدمان INFOTAMANT در داخل هواپیماها می باشد . تمامی تجهیزات این سرویس دارای استاندارد DO160-G بوده و با ایجاد یک شبکه بی سیم مبادرت به ارائه خدمات متنوع مانند پخش فیلم (با کیفیت 4K) ، پخش موسیقی ، پخش موقعیت مکانی بر روی نقشه ، مشخص نمودن سرعت هواپیما ، ارائه خدمات واقعیت افزوده و واقعیت مجازی ، بازی ها مشترک و... می نماید .ویژگی ها:

محصول این شرکت بر خلاف محصولات مشابه خود از باطری برای در یافت انرژی خود استفاده ننموده و با توجه به دارا بودن استانداردهای لازم از ICAO با انرژی الکتریکی داخل هواپیما فعالیت خود را ادامه می دهد و این قابلیت باعث می گردد تا شرکت های هواپیمایی دغدغه جامه داران را نداشته باشند زیرا در مورد محصولات مشابه که بوسیله باطری های قابل شارژ نیروی آن تامین می گردد، این تیم خدمات هواپیمایی است که باید پس از پایان شارژ باطریها ( که در طولانی ترین مدت 12 ساعت شارژ آن پا برجا خواهد ماند ) سخت افزارها و یا باطریهای آن را از داخل هواپیما خارج نموده و آنها را برای شارژ مجدد به محل شارژ منتقل نمایند این انتقال ها می تواند با بروز سهل انگاری ( افتادن باطریها و یا فراموش کردن قراردادن آن ها زیر شارژ ) باعث بروز مشکلاتی گردد بطور مثال اگر در یک پرواز متصدی شارژ باطریها فراموش کند باطریها را مجددا شارژ کند پرواز مورد نظر دیگر نمی تواند از آن خدمات در پرواز آنروز خود استفاده کند .


از ویژگیهای دیگر این محصول جلوگیری از تعدد دستگاه ها در داخل هواپیما است محصول این شرکت بر خلاف شرکت های مشابه که از دو تا سه یا در بعضی موارد از چهارSERVER برای پوشش دهی کامل کابین هواپیما استفاده می کند تنها از یک دستگاه برای این منظور استفاده می نماید و این کار را برای نصب و راه اندازی و ارائه خدمات بسیار سریعتر و آسانتر می نماید. این محصول قابلیت ارائه خدمات پخش ویدیئو ( که بالاترین حجم دیتا را دارد) برای 330 نفر را بصورت همزمان در اختیار دارد.


شرکت توسعه فناوری و ساخت امیرزادگان علاوه بر ارائه خدمات VOD (VIDEO ON DEMAND) تمامی محتواهای مورد نیاز این محصول خود را بصورت کاملا رایگان به مشتریان خود ارائه می کند .


لازم به ذکر است کلیه محتویات مورد اشاره در بالا دارای مجوزهای لازم از وزارت ارشاد و نهادهای مربوطه است.