خانواده مهمترین داشته یک انسان می باشد و مسلما همه افراد تلاش دارند به هر نحو ممکن امنیت خانواده خود را تامین نمایند . برای همه ما خانه امن ترین نقطه جهان است . ما در خانه خود به جز اسباب و لوازم با ارزش با ارزش ترین داشته های خود را داریم یعنی افراد خانواده مان پس ما باید امنیت خانواده خود را که در منزلمان هستند به هر صورت ممکن تامین کنیم .


شرکت توسعه فناوری و ساخت امیرزادگان در اواخر سال 1395 پس از 6 ماه بررسی و آزمایش های مختلف موفق به ساخت یکی از موفقترین قفل های ضد سرقت منازل گردید این شرکت توانست با تجربیات بدست آمده خود در محصولات قفل ضد سرقت دسیسک خودرو و قفل ضد سرقت درب خودرو محصولی جدید با کارایی بالا ایجاد نماید .

قفل ضد سرقت درب منزل از همان سیستم کدگذاری قفل های قبلی ساخته شده بهره مند است . این سیستم با توجه به اینکه دارای کد های الگوریتمی نامتقارن است امنیت بسیار بالایی را ایجاد می کند .

این قفل از دو پمپ بسیار قوی تشکیل شده است که در دو گوشه از چهار گوشه درب قرار می گیرد زمانی که شما به خارج از منزل میروید با زدن یک کلید بر روی ریموت کنترل دستوری به سیستم الکترونیکی داخل درب ارسال می کنید . سپس این سیتم دستور ارسالی را پس از از بین بردن پاریزیت های احتمالی به پمپ های الکترو مکانیکی ارسال می کند این پمپ ها نیز از طریق یک سیستم منحصر به فرد ( به علت جلوگیری از کپی برداری این قسسمت قابل ارائه نمی باشد) توان الکترو مکانیکی پمپ ها را به میله های فلزی انتقال داده و میله های فلزی را به داخل حفره های از پیش تعبیه شده در چهار چوب درب وارد می نماید .

ویژگی ها:
  1. عدم دسترسی سارقین به پمپ ها و سیستم الکترونیکی قفل این امر باعث می گردد وجه تمایز بسیار زیادی نصبت به قفل های ضد سرقت که از طریق کلید و بصورت سنتی فعال می گردند داشته باشد.
  2. این قفل با استفاده از سیستم کد گذاری نامتقارن از لحاظ امنیتی بسیار پیشرفته تر از قفل های موجود در بازار است که از طریق Bluetooth , , و یا RF امنیت فعالیت خود را تامین می کنند
  3. سادگی در نصب و راه اندازی
  4. هزینه های کمتر
  5. بازگشایی خود کار بر اساس آتش سوزی و یا ایجاد دود و افزایش گازهای سمی ( گازهای مونکسید کربن ، متان و...)
  6. قابلیت استفاده در زمان قطع شدن برق ساختمان