امروزه ما مردمانی داریم که با تکنولوژی های روز عجین شده اند . تکنولوژی در تمام کارهای افراد و فعالیت های آنان رسوخ کرده و حتی این تکنولوژی سرگرمیهای آنان را نیز دستخوش تغییرات بسیار زیادی کرده است.ویژگی ها:

یکی از مهمترین سرگرمیهای افراد سرگرمیهای تصویری است این سرگرمیها می تواند شامل بسیاری از موارد گردد مانند تماشای فیلم ها و سریال ها و مستند ها ، بازی های رایانه ای ، ارتباطات تصویری با دوستان، گوش کردن به موسیقی ها و تماشای کنسرت ها و.... . ما در زمانی زندگی می کنیم که سرعت انتقال اطلاعات گسترش بسیار زیادی پیدا کرده است و با گسترش مسافرتهای برون مرزی خواسته های جامعه تغییرات بسیار زیادی نموده است .


یکی از نیاز های مسافرین در طول سفر با قطار ( کوتاه مدت یا بلند مدت ) سرگرمی است و بالاخص سرگرمی های تصویری که این سر گرمیها می تواند از طریق بستر اینترنتی محیا گردد اما دو نکته در این زمینه وجود دارد : 1- در دسترس نبودن اینترنت در تمامی مسیرها 2- گرانی محتوا ها مورد استفاده


شرکت توسعه فناوری و ساخت امیرزادگان به کمک دانش نیروی داخلی و استفاده از توانمدیهای شرکای تجاری خود موفق به بر طرف کردن این موانع در کوریدور های مسافرتی شده است.


محصول شرکت امیرزادگان در زمینه ارائه خدمان INFOTAMANT در داخل قطارها می باشد . تمامی تجهیزات این سرویس دارای استاندارد های IEC61373 VIBRATION و IEC61373SHOCK و EN50155 و CCC و BSMI بوده و با ایجاد یک شبکه بی سیم مبادرت به ارائه خدمات متنوع مانند پخش فیلم (با کیفیت 4K) ، پخش موسیقی ، پخش موقعیت مکانی بر روی نقشه ، مشخص نمودن سرعت قطار ، ارائه خدمات واقعیت افزوده و واقعیت مجازی ، بازی ها مشترک و اعلام محل ایستگاه ، اعلام ایستگاه بعدی و... می نماید .

یکی از ویژگیهای محصول این شرکت جلوگیری از تعدد دستگاه ها در داخل قطارها است محصول این شرکت بر خلاف شرکت های مشابه که از دو تا سه یا در بعضی موارد از چهارSERVER برای پوشش دهی کل رام قطار استفاده می کند تنها از یک دستگاه برای این منظور استفاده می نماید و این کا را برای نصب و راه اندازی و ارائه خدمات بسیار سریعتر و آسانتر می نماید. این محصول قابلیت ارائه خدمات پخش ویدیئو ( که بالاترین حجم دیتا را دارد) برای 530 نفر بصورت همزمان را در اختیار دارد.

شرکت توسعه فناوری و ساخت امیرزادگان علاوه بر ارائه خدمات VOD (VIDEO ON DEMAND) تمامی محتواهای مورد نیاز این محصول خود را بصورت کاملا رایگان به مشتریان خود ارائه می کند و همچنین این شرکت آمادگی خود را برای انجام کلیه امور سیستم های PA (Public Address ) برای کلیه قطار ها بر اساس فناوری های روز دنیا در این خصوص اعلام می دارد.

لازم به ذکر است کلیه محتویات مورد اشاره در بالا دارای مجوزهای لازم از وزارت ارشاد و نهادهای مربوطه است.